Võitluskunstide käsitsi kiirusõppused

Ülevaade

Kiirete käte arendamine on enamiku võitluskunstide oluline osa. Sõjakunstnikud peavad suutma kiiresti blokeerida tulevaste rünnakute ja vastandada oma kaitsemeetmetega. Kiirete kätevõtete abil saab võistlussõitude eest võita turniiridel. Veelgi olulisem on see, et kiire käed võivad päästa ka oma elusid tänavatel. On mitmeid käsi kiiruse harjutusi, et võitluskunstide kunstnik võib praktiseerida. Need harjutused võivad muuta võitluskunstide kunstniku oskuslikumaks ja paremaks võitlejaks.

Tagasi fist Counting Drill

Võitluskunstide käigukiiruse väljaarendamise võti on tihti kiirelt lõhkuda. Selle teostamiseks on tagasivoolu lugemise puur. Tagumine rusuke on kiire löök, mis klõpsab sihtmärgil ja tabab rinda või sõrme selga. Loenduspuurimiseks täitke aega 30 sekundit ja näete, mitu seljakitti, mida saate teha määratud aja jooksul. Selle treeningu läbiviimiseks võite korduvalt löögi löögi kotti lüüa või lihtsalt lüüa õhku. 30 sekundi jooksul saavutatud rohkem kui 150 lööki peetakse erakordselt kiireks. Proovige parandada oma skoori iga treeningu ajal. Seda käeshoitavat treeningut kasutades võib kasutada ka tüki.

Plyometric Push-Ups

Plyometric push-ups on hea, et ehitada võitluskunstide jaoks lõhkeaine kiirust ja jõudu käsitsi. Selle harjutamise alustamiseks alustatakse tõukejõu allapoole. Võimaldab oma kätega tugevasti suruda ja proovida suruda oma keha õhku. Teie käed peaksid lahkuma põrandalt, seejärel pöörduma järgmise korrumpeerumise poole. Selleks, et oma käed töötaksid selle treeningu ajal kiiremini, proovige neid koos õhupalliga ühendada.

Kiirkoti koolitus

Kiiruskotid seotakse tihti poksijatega, kuid võistlejate kunstnikega võivad ka imet teha. Kiirkott on väike, õhuga täidetud mulgustuskott, mis on lakiga ühendatud. Need kotid pääsevad kiiresti, kui neid tabatakse. See võtab poksija või võitluskunstilise kunstniku kiire käega, et pidada kotiga kursis. Kui kiirusepostki kasutades hakkate käima, peaksite alustama aeglaselt. Kui teil on võimalus oma rütmi abil välja töötada, saate koti kiiremini ja raskemalt kohale jõuda. Kiirkott sobib hästi ka käsi tehnikate kombineerimiseks.

Nunchaku koolitus

Nunchaku, üldtuntud kui nunchuks, on traditsiooniline võitluskunstide relv. Nunchakal on põhimõtteliselt kaks lühikesi pulgakesi, mis on ühendatud keti või köiega. See relv võib kahjustada võitlejale suuri kahjusid, kuid see on kasulik ka käsi kiiruse tõstmiseks. Nunchaku väljaõppinud võitluskunstnikud saavad piitsutada oma keha ümber suurtel kiirustel. Algajad peaksid alustama aeglaselt nunchakaga ja õppima põhilisi rutiine. Lõppkokkuvõttes saate nunchakaga töötades tohutult suurendada käsitsi kiirust ja koordineerimist. Juhuslikult löövad küünarnukid või pea mõni kord võib julgustada teid nunchakaga paremaks saama.

Hämmastav viis kiirendada oma kätes on sõprade või teiste võitluskunstnike käes hoidmine mündi käes. Püüa haarata mündi käest välja, enne kui tal on võimalus oma käe sulgeda. Võib kuluda palju praktikat, et olla edukas, kuid te teate, et teie kiirusõppused maksavad ära, kui sa mündi oma käest ära viskad. See oli populaarseim kiirusõppus, mis oli üks kiiremaid võitluskunstnikke ajaloos, hiline Bruce Lee.

Mündi väljakutse