Vihmasadust tegevad lõbusad väljasõidud

Ülevaade

Rainy day tegevused hõlmavad tavaliselt mänge või projekte siseruumides, mis võimaldavad teil jääda kuivaks. Kuid päikese kätte saamiseks võib vihma jääda, kuid see võib olla kasulik nii lastele kui ka täiskasvanutele. Välirõhu vihmavedu on ohutu ainult siis, kui pole välgu, rai või muid tõsiseid ilmastikutingimusi. Vaadake täpselt ilmaga, et teaksite, kas peate siseruumides peal hoidma.

Puddle-pihustatav võistlus

Selle asemel, et oma lapsi ära hoida, peibutama, et teda hüppavad otse pritsimise võistluse juurde. Kui vihmast mööda kõnnite mööda, annab see võimaluse leida rohkem lõkkeid ja osutada vihjetele, kuidas naabrid lähevad sajab välja.

Rain Art

See vihmapäeva kunstitegevus algab siseruumides. Iga osaleja saab oma paberilehe ja puista see pulbrilise tempera-värvi abil. Selles tegevuses töötatakse ka toiduvärvi tilgad. Viige paber ettevaatlikult vihma. Raini segud segunevad pulbrilise tempera-värvi või toiduvärviga, et teha ühe-mittekülgset pilti. See toiming toimib kõige paremini kergema vihaga, nii et paber ei satu liiga küllastunud.

Koduveepargis

Paljudes veeparkides on vesi põrandas ülevalt. Vihmane päev pakub sulle sarnase seadistuse oma tagahoovis. Vihm muudab tagaseinasse slaidi. Lisage bassein lastele allosas, et see tunduks rohkem nagu veekraan. Koduses asuvaid vihmateguure pakuvad täiendavaid veeparki funktsioone. Grandparents.com soovitab meelelahutuseks mängida rohkem veeallikaid, vee relvi ja muid vett.

Mud Pies

Vihmane päev pakub suurt varustust, mis on juba segatud mudapuude loomingute jaoks. Haarake paar nupu plaati ja laske lapsel loojana välja õues. Teine võimalus on kasutada muffin-purgisid, et teha mudikoogi valmistamiseks muda kapsleid või kooki panna. Rokkide, lehtede, pinekonete ja muude looduslike esemete segu saab kaunistada mudapakid.