Ürtid naha valgendamiseks

Lady Mantle

Botaanilised abinõud naha valgendamiseks ja valgendamiseks on olnud juba sajandeid. Mõned inimesed otsivad universaalset valemit, et valgendada käte, keha või jume, samal ajal kui teised otsivad looduslikke valgendajaid, et vananemislõigud ja freaklehed tuhmumaks jääksid. Enamikul juhtudel võib samu valemeid kasutada nii üle-kogu valgendamiseks kui ka sihtmärgiks pehmendamiseks. Puudub teaduslikke tõendeid selle kohta, et need ravimtaimed töötavad paremini või isegi nii, nagu on käsimüügi- või retseptiravimid, mõned võivad põhjustada allergilisi reaktsioone, nii et kasutage neid ettevaatlikult.

Kummel

Nimega tema mainekas võime aidata mitmesuguseid naiste probleeme, alates raskest perioodist kuni sagedate rindade hulgast, on ka naiste mantel ka maine naha kergendamiseks ja pehmendamiseks. Lenduvate lehtede ja vanusepikkuste vältimiseks pakub taimekaitseaine Lesley Bremness värskeid lehti purustamaks nende mahla. Mugav seda mahl nahale, mida soovite kergendada, jätke mitu minutit ja loputage. Teise võimalusena pange lehed kuuma veega ja kasutage seda taimset vett tavalise veega losjoonis retseptides. Küsige oma dermatoloogilt naiste mantelt ja proovige väikest nahaplokti enne selle suurele nahale kandmist. Taim on pigem traditsiooniline kui hästi uuritud valgendav ravimeetod.

Sidrunimahl

Bremnessi sõnul on tuntum kui juuste valgendaja kui naha valgendaja, kuid kummel jäljendab endiselt käte ja valge nahka. Infusege lilli või paar kummeli tee kotti, mida kasutatakse näo auruna. Teise võimalusena jahutage ja pingutage segu ja kasutage naha valgendamise käte leotamiseks. Küsige oma dermatoloogilt kummelite kasutamise kohta ja katsutage väikest nahaplaati enne selle traditsioonilise valgendamise ravimite kasutamist suuremas piirkonnas.

Punane sibul

Sidrunimahla happesus annab tsitrusviljale võimaluse pühkida tumedamad välimised kihid ja tuua naha alla kergem nahk. Mahl sobib kõige paremini sihtpiirkondade jaoks, nagu vanusepikendused ja freaklehed, või isegi sõrmede vahele jäävate tubaka plekkide eemaldamiseks. Kastke mahl puuvillapalliga. Sidrunimahl võib ärritada silmi ja avastada haavad, kasutage mahla pressimisel ja rakendamisel ettevaatust. Vältige tsitrusviljade allergiat ja kontrollige oma dermatoloogiga.

Mädarõigas

Kuna punased sibulad sisaldavad happelisi ühendeid, mis on sarnased sidrunitest leiduvatele, on punase sibulatükk veel üks sihtotstarbeline lähenemine naha tumedatele nahaplaatidele. Hoidke iga päev värsket viilu piirkonnas. Olge ettevaatlik, et mitte hõõruda sibulat oma silmade lähedal või avatud haava ja ära kasuta seda, kui olete sibulate suhtes allergiline. Küsige oma arstilt, enne kui proovite mõnda ravimtaimi ravida.

Mäed on traditsiooniline pleegitusaine nahale, vastavalt taimekasvataja Kathi Keville’i “Taimed tervisele ja tervenemisele”. Valgendamaks pigmenteerunud nahka näole, näeb ta ette näo maski, mis koosneb mädarõigast, äädikatest, sidrunimahlast ja rosmariinisõlist. Rake 1 tl. Mädarõika või 1 tl. Valmis mädarõigas. Kombineeri see ½ tsp. Iga sidrunimahl ja äädikas ning kolm tilka rosmariini eeterlikku õli. Kohaldada ettevaatlikult teie nägu, jätke mõni minut ja puhastage nägu. Alternatiivina võite kasutada loodusliku ilueksperdi Jeanne Rose’i riivitud mädarõigas ja jogurtit. Segatakse pasta-like konsistentsiga, hõõruge näole ja pesta. Vältige oma silmadega kokkupuudet ja avatud haavu, kui kasutate seda tugevat segu, ja kontrollige allergiaid enne, kui kasutate oma näo ja keha suurt ala. Enne seda traditsioonilist valgendamist tuleb kontrollida arsti või dermatoloogiga.

Saalomoni pitser, looduslik maasikad või maa Ivy lehed

Rose valgendava näo pesemise valemid on aluseks kolmele tavalisele looduslikule maapinnale. Koguge metsamaastiku, Saalomoni pitseri või looduslike maasikas lehtede värsketest lehtedest metsamaterjali käigus. Kultiveeritud maasikate lehtedel on ka valgendav omadus, kuid ärge segage kultiveeritud inglise ivy maapähkli ivy. Kuivad lehed hiljem kasutamiseks. Infuse neid nagu te teeks. Jahutage, pingutage ja piserdage oma nägu taimsete vetega. Rose märgib, et segud on igapäevaselt igapäevaselt kasutamiseks piisavalt õrnad, kuid kontrollige oma praktiseerijat kõrvaltoimete või muude võimalike probleemide välistamiseks.