Treeningu näpunäited päeval

Ülevaade

Jah, sa oled hõivatud, kuid võite ikkagi trenni või tervislikku toitu peatades, telefonikõnede ja kohtumiste vahel kokku suruda. Selleks, et kahe nädala möödumisel vahetuks kohtumiste vaheaeg või pikk väljaõpe teie koeraga, teevad igapäevase sobivuse prioriteediks. Hoidke seda näpunäidet meeldetuletusena, et mõelda oma tervisele iga päev.

Pühapäev – laiaim nädalapäev

Nädalavahetustel on lihtne olla laisk, kuid täna kasutage funktsionaalseks treeninguks. Mängi oma lemmikporti pargis või püüdke seda pika trenni ajal, mis on tõsise nädala jooksul raske. Samuti võta mõni minut järgmise nädala plaanimiseks. Valige, millised päevad võivad teie treeningute jaoks kõige paremini sobida, seejärel planeerige mõnda treeningu aega ja kohustute seda.

Esmaspäev – edu päev

Hangi oma nädalal hüpata. Määrake oma häire paar minutit varem täna, et saaksite nautida südame treeningut. See käivitab teie päeva tervislikule saavutusele ja saab selle südame pumpamise.

Teisipäev otsa

Kasutage mõnda sellist stressi leevendamiseks. Lühikesel jalutuskäigul väljaspool või treeningseanssi oma lemmiktuudios võib teil tunde tunduda miljon dollarit vaid ühe tunni pärast.

Kolmapäev – tervisepäev

Enamikule hüppeliigist võib teie jaoks tähendada tervisepäevi. Kasutage kolmapäeva kui vähemalt 2 täiendavat portsjonit puu-ja köögivilja. Võib-olla nautige klaasi punast veini sõprade ja perega, kui te lõõgastuge.

Näete reedel horisondi nagu oma viimase võistluse finišijoont. Kasutage hea tugevuse treeningut, et raketi tõstaksite reedele. Mõtle täiskoormuse treeningule kui teie raketi kütusele.

Nädalavahetus on kõige lihtsam aeg sabotaa kogu nädala jooksul tehtud rasket tööd. Täna kasutage nädalavahetuse valmistamiseks aega, et venitada. Õnnelik hingamine ja mõned lõõgastavad venitused mõjutavad nädalavahetustel liikumist.

Mäleta laupäev kui laps? Noh, kasutage seda päeva sisemise lapse tankimiseks. Mängi mõnda mängu, minge matkale või proovige Zumba klassi. Teie lemmik tegevus on see, mis laupäeval on.

Neljapäev – ma näen finišijoont

TGIF

Laupäev – mängupäev