Toidud, mida vältida emakas fibroididega

Küllastunud rasvad

Emaka fibroidid on healoomulised tuumorid, mis võivad nakatada naissoost suguelundussüsteemi. Kõige sagedamini esinevad fibroidid keskmise ja hiljaaastase rasestumisaasta jooksul. Need on sageli mitte-sümptomaatilised, kuid mõnikord võivad nad põhjustada äärmist valu. Fibroids võivad paljudel naistel takistada viljakust. Operatsiooni, mis eemaldab fibroidid või äärmise emaka, on võimalik teha, kuid paljud naised otsustavad seda seisundit ravida looduslike meetoditega, sealhulgas toitumisega. Emaka fibroidid põevad, et vältida teatud toitu.

Punane liha

Kiiresti põdevatel patsientidel ei tohiks tarbida küllastunud rasvu. Need rasvad võivad tõsta östrogeeni taset, mis võimaldab fibroidid kasvada suuremaks. Need toidud on ka maksa rasked, muutes keha raskemaks liigse hormoonide lagunemise ja vabanemise. Vältige peekonit, vorsti, munakollasi, avokaado ja kõrge rasvasisaldusega töödeldud suupisteid, näiteks küpsiseid ja kondiitritooteid, mis on koormatud küllastunud rasvadega.

Kõrge rasvasisaldusega piimatooted

Imetajate ja pardide punast liha ei soovitata neil, kellel on fibroidid. Need toidud on tõenäoliselt kõrged lisatud hormoonid, sealhulgas östrogeeni. Selle asemel sööge leelis valget liha valguallikaks.

Kofeiini pakendatud joogid

Inimesed, kellel on fibroidset kasvajat, julgustatakse piirama kõrge rasvasisaldusega piimatooteid, nagu täispiim, koor ja või. Need tooted on sageli kõrge lisatud hormoonidena, mis võivad sinu tuumoreid sööta. Valige oma piimatarbimise jaoks mahetoitainete hormoonivabad tooted.

Väga soolatud toidud

Koefeiini sisaldavad joogid on toidu nimekirjas, mida vältida, kui teil on emaka fibroidid. William E. Richardson Atlanta kliinikus on ennetava meditsiini hoiatab nende jookide joomist nende kõrgest metületaanide tasemest, mis omakorda põhjustab tuumorite moodustamiseks kehas kõrgeid biokeemilisi aineid. Hoia eemal kofeiinitud sodasid, teed, šokolaadi ja kohvi. Dr Andrew Weili sõnul põletatakse kohvioad tihti keemilise DDT-ga.

Vähendage oma toiduga väga soolatud toiduaineid, kuna need on teie maksas rasked. Maks on organ, mis vastutab toksiini eemaldamise ja hormoonide tasakaalustamise eest. Vältige konserveeritud supp, küpsetatud oad, kleeppelerid, laastud, marinaadid, oliivid ja kuivatatud toidud, näiteks rätik.

Valge toit

Vähendage tarbitavate “valgete” toitude hulka. Healthy.neti sõnul muudavad need toidud östrogeenide metabolismi ja võivad fibroidid kasvada. Nende toitude hulka kuuluvad pasta, valge leib, valge riis, koogid ja küpsised.