Taimsed aju udu

Ülevaade

Aju-udu või suutmatus keskenduda või keskenduda lühikese aja jooksul on üsna tavaline, selgitab DrWilson.com. Selle põhjuseks on mitmed tegurid, sealhulgas metalli- või keskkonnamürgisus, väsimus, infektsioonid või madal veresuhkru tase. Erinevad taimsed ravimid võivad aidata parandada selgust ja aju funktsiooni. Kuid paljud taimsed ravimid ei ole teaduslikult testitud efektiivsuse ega ohutuse seisukohalt, seega peate alati enne nende kasutamist kasutama mõnda ravimtaimede arsti.

Gingko Biloba

Gingko biloba on dr. Wilson.com ja Arengukeskus, kes on keskendunud psüühikaarendusele, toitumisvajadusele ja sügavale paranemisele, mille on loonud dr. Gingko biloba, teaduslikuks taksoniks, kuna ta on võimeline suurendama aju funktsiooni ja arutlemist, samuti keskendumist ja kontsentratsiooni. Larry Wilson. Dr Wilson hoiatab üksikisikuid, et nad võtaksid ravimtaimede või taimsete ravimite võtmise pikka aega toksilisuse suurenemise tõttu. Arvatakse, et ürdi parandab aju vereringet, aidates säilitada optimaalset funktsiooni ja töötlust.

Naistepuna

Naistepuna usutakse, et see aitab rahulikke meeleoluid ja ärevust, kuid on tuntud ka võime tõttu suurendada aju funktsioone, näitab Mind Power News. Tuntud ka Hyperacum perforatum’i nime all, võib ravimtaimi omandada tee või kapsli kujul. Arutage selle kasutamist oma arstiga, kuna naistepuna võib mõnel juhul olla vastunäidustatud, eriti kui te juba kasutate retseptiravimeid, kuna see võib nende ravimite efektiivsust tühistada või vähendada.

Rosmariin

Kuigi on olemas uuringud, mis tõestavad rosmariini efektiivsust aju üles ärkamiseks, usuvad mõned inimesed, et neil on taastavad omadused, kui Mind Power News’is on sisse hingata värske rosmariini või rosmariini vürtsi aroom.

Bu Nao Wan

Traditsioonilise meditsiini instituudi dr Subhuti Dharmananda sõnul on Bu Nao Wan traditsiooniline hiina meditsiiniline taimne ravim, mis aitab arvatavasti ajukoori selgeks muuta. See taimne ravim sisaldab selliseid koostisosi nagu tang-kuei või dang gui, ženšenn, schizandra, zizyphus, bambuse saf, dragon hamba ja litsium, paljude teiste hulgas. Koostis on tuntud ka kui tserebraalne toonik. Arvatakse, et abinõu mitmed komponendid, sh schizandra ja zizyphus, parandavad ja stabiliseerivad aju funktsiooni, vaimset tähelepanelikkust ja keskendumist, kuigi neid väiteid ei toetata uuringutega.