Suitsetamise kristallide mõju

Ülevaade

Metamfetamiinile antud tavalised tänava nimed on Crystal meth, meth, kiirus, vänt ja küünte pikendamine. Vastavalt Ameerika Ühendriikide justiitsministeeriumi andmetele on Crystal Met on väga sõltuv stimuleeriv ravim, mis mõjutab kesknärvisüsteemi (KNS) ja on Ameerika Ühendriikides ebaseaduslik. Suitsetamine kristalli mets põhjustab mitu kahjulikku mõju keha ja vaimu.

Kaalukaotus

Crystal Meth põhjustab söögiisu vähenemist, mida tuntakse ka kui anoreksiat, mis põhjustab metamfetamiini kasutajatele dramaatilise kaalulanguse, teatab Palm Beaches käitumuslik tervis. Häod on sageli tingitud sellest, et kasutajad ei söö enam ega vaheta toitu täiendavate kristallide abil.

Väsimus vähenenud

Crystal meth on stimulaator, mis suurendab neuronite intensiivsust ajus, mis võib suurendada teadlikkust ja ärkveloleku ajuosa vastavalt “Farmakoloogia põhikontseptsioonidele”. Üks kristallimeetodi kasutamise füüsiline efekt vähendab väsimust. See ravim muudab kasutaja rahulikuks ja ärevuseks, põhjustades sagedasi liikumisi või mõnikord liigset rääkimist. Crystal meth võib põhjustada ka unetust.

Nahakahjustused

Nahakahjustused on suitsetamise kristallide meta mõni muu mõju. Uimasti mõju kesknärvisüsteemile põhjustab hallutsinatsioone, mis põhjustavad metamfetamiini kasutajat, et nad usuvad, et naha alla või naha peal on indekseerib vigu. Ühendriikide justiitsministeeriumi andmetel nimetatakse seda sageli väntvõlliks. Crystal meth-kasutajad võivad pidevalt kriimustada või valida nahalt, üritades vabaneda nahast “veadest”, mis põhjustab nahale avatud haavandeid, mis Võib põhjustada nakkusi.

Hammaste lagunemine

Crystal Met’i kasutamine vähendab sülje kogust, mis on üks hamba kaitsvaid tegureid suus, ütleb USA justiitsministeerium. Kasutajad kipuvad tarbima ka suhkrut sisaldavaid karastusjooke ja jätavad kõrvale isikliku hügieeni, põhjustades hammaste lagunemist. Paljud metamfetamiini kasutajad lihvivad hambaid ja hõõruvad hambaid, muutes hõre hammaste purunemise. “Meth suu” kirjeldab laialdast hammaste lagunemist ja katkiste või lahtiste hambad paljud meth kasutajad.

Stimuleerivate ainete, nagu metamfetamiin, kasutamise korral võib tekkida agressiivne käitumine, raev ja paranoia. Riiklik narkootiliste ainete uurimisinstituut märgib, et kristall võib kahjustada kasutaja otsust, mis põhjustab sageli ohtlikku käitumist, nagu näiteks riskantne seksuaalkäitumine, haiguste tekke riski suurendamine. Crystal Meth kasutajad võivad ka saada depressioon ja ärrituvus.

Isiksuse muudatused