Silmade maski eelised

Ülevaade

Silmade maskid, mis on valmistatud geeliga täidetud plastikust, ürdi täidisega siidist või kasutatavast puuvillast, teenivad erinevaid funktsioone. Silmade mask katab silmade ümber paikneva ala, mis enamikul juhtudel ulatub templideni ja põskede peale. Sõltuvalt selle funktsioonist võib mask olla või ei pruugi olla väljalõikeid, mis võimaldavad teil maski läbi vaadata. Enamikul maskidel on mingi kinnitus, mis hoiab maski kindlalt silmade kohal.

Vähendada turset

Mine Küsi Alice’ilt! Columbia ülikooli veebipõhise tervise veerus öeldakse, et võite leevendada silmade ümbrust ja all silma, kasutades rahustavat jahedat silmamassi. Säilitage geeliga täidetud maske, mis on selleks mõeldud külmkapis. Tõmmake üks kord igaks vajaduseks ja laske sellel puhata oma õliga silmadel 10 kuni 20 minutit või kuni geel ei tunne enam jahtuda. Mõnes nendes maskides on lõõgastumiseks vaja rahustavaid taimseid lõhnu nagu lavendel.

Sinus-valud vabastavad

Marylandi Meditsiinikeskuse ülikool teatab, et mõnedel patsientidel, kellel esineb krooniline siinuse ärevus ja peavalu, võib leevendada kuumust ja survet. Ujuge mõne minuti jooksul kuuma veega kausi sisaldav geel-silmamassi, et niisugustele valulikele aladele üle anda rahustav, niiske kuumus. Sinusiidi korral, kui külm, niiske ilmaga või kuumalt raskendatud nägemisega kaasneb valu, kasutage külma silma maski, lamades oma peaga kinni.

Blokeeri valgus

Virginia Techi Schifferti tervisekeskus soovitab kasutada une maski, et blokeerida valgust, mis võib muidu häirida une. Valgus märgib oma keha, et aeg on ärkama, samal ajal kui teie sisemine kell reageerib pimedusele, muutes te uniseks. Inimeste intensiivravi osakonnas läbi viidud Hiina uuringus 2010. aastal leiti, et une maskil ja kõrvaklappidel osalejatel oli melatoniini kõrgenenud tase, hormoon, mis aitab kontrollida une, vähem erutuse ja kiirema silmade liikumise (REM) aega.