Pesapalli mängud

Ülevaade

Noorte pesapallitreeningu läbiviimine on mängijate õpetamine mängu põhialusteks. Selle tegemise võti on leida võimalus mängijate huvide hoidmiseks kogu tava jooksul. Võite minna läbi fundamentaalsete infrastruktuuride, väljakute ja vutite harjutused, kuid peate neid põhitõdesid kombineerima lõbusate mängude mängudega, mida teie noored mängijad naudivad.

Relee mäng

Viige oma viie mängijat kolmanda baasjoont mööda. Asetage üks mängija kodus plaadile, järgmisel kolmandal baasil, järgmisel umbes 60 jalga varasemal mängijal kolmandal baasil ja veel kaks täiendavat mängijat 60 jalga intervallidega. See peaks viimast mängijat üsna lähedal vasakpoolsele väänale. Rida veel kahte rühma, kus on viis mängijat, kes on paralleelsed algse grupiga. Andke esimesele mängijale igas pesas pesapall – üks kodus plaadil või samaväärsel kohas teistes ridades – ja laske ta palli lüüa oma signaali järgmisele mängijale. See mängija peab palli püüdma ja siis viskama järgmisele mängijale kooskõlas. Relee jätkub sel viisil kuni rea lõpuni ja seejärel pöördub see tagasi, kuni püüdur on pall. Esimese võit võidab meeskond, kes palli tagasi püüdmas. Selles mängus on üks reegel: pall ei saa maapinnale lüüa. Kui mõni mängija lööb palli või teeb lahti viskamise, peavad nad uuesti käivitama relee. See mäng aitab mängijatel nende viskamist ja püüdmist.

Piggy Move Up

See on mäng, mida noored mängijad praktikas tunnevad. Jaota oma meeskond kolme või nelja rühma. Kui teil on praktikas kolm rühma neljast mängijast, saatke esimese nelja rühma dugootesse, et valmistada ette riputamise tava. Pange veel neljas rühmitus neljas ja neljandas rühmas neli väljapoole. Saatke esimene taigna vooderdis plaadile. Ta saab kolm palli palli mängimiseks. Kui ta saab löögi, jääb ta alusele. Kui ta lahkub maapallist või lendu pallilt, on ta väljas. Siis tuleb järgmine taoline välja. Iga grupi taigna saab kolm nahkhiired. Pärast viimast nahkhiirt, liigub neli võitlejate järgmine grupp vöötegevusteks. Siis liigub väljapoole suunatud rühmitus rannikupiirkonda ja nahkhiirtega rühmad lähevad väljapoole. Jätkake seda viisil, kuni igal rühmal on võimalus palli lüüa. Meeskond, kes esitab kõige rohkem hitti, võidab drilli.

Knock Out

See on suurepärane mäng, mis aitab pitsidel õppida kontrolli väärtust. Liigu kogu oma meeskonnale pigihalli taga. Esimene mängija võtab palli ja viskab pigi-kummist pigi treeneriks, kes püüdleb ja kutsub pigi. Kui see on streik, on kannel “ohutu” ja ta läheb rea tagaküljele. Kui see on pall, on ta “kuumal kohal”. Järgmine mängija viskab pigi. Kui see on streik ja eelmine pitsija viskas palli, siis lööb esimene kotkas välja. Kui teine ​​tõukur viskab palli, siis on esimene kastur ohutu ja teine ​​köis on kuumal kohal. Jätkake mööda selliselt, kuni kõik mängijad on koputasin välja ja jääb veel üks “mäe kuningas”. Võib-olla soovite selle mängija eest tasuda, laskudes temast järgmise mängu mängida.