Näopoolsed juuksuritreeningud

Imaginary Gum-Chewing

Naha nägemine suvalises kohas võib olla häbiväärne, aga kui avastad, et olete jõehobustega mööda minema, siis võib tunduda, et olete oma välimusega väga ebamugav. Tegelikult võib kehvade või rätikute kahjustus nahal muuta teid vanemaks kui teie oled. Õnneks saab näoharjutusi kasutada oma jelkade tõstmiseks ja näo tooni parandamiseks.

Alumine libistõstuk

Dermaxime andmetel teeseldes, et oled närimine kummivoos, võib toonid naha ja parandada näo väljanägemist. Selle harjutuse läbiviimiseks istuge tooliga, mille nägu on lükatud üles. Hoidke oma huuled koos ja võltsige närida 20 korda. Langetage oma pea, seejärel keerake paremale. Närida 20 korda. Pöörake keskelt tagasi, siis vasakule. Närida 20 korda. See tõmbab üles kaela ja piirab nahkade välimust.

Sky Kisses

Te saate oma jalgade tõsta ja vähendada nende välimust, sirgendades oma kaela ja lõua iga päev. Fitness Health Zone.com ütleb, et see harjutus läheb mugavalt, samal ajal kui teie alumine lips tõuseb üles ülaossa. Pane oma peaga tagasi juhtelemendiga, et vaatad taevas. Hoidke mitu sekundit, enne kui hakkate tagasi alustama.

Teeseldes taeva suudlusest, võib taastada tugevus kaelale ja jäljele, vähendades näpunäiteid, mis vähenevad, ütleb Dermaxime.com. Tegelikult on kõik, mida pead tegema, on kallutada oma peaga tagasi, nii et otsite laes üles ja seejärel pühkige üles. Hoidke seda suudlemisväljendit mitu sekundit, kui tunnete, et nahk tõmbab põske, suu ja kurku. Lõdvestage ja korrake vähemalt viis korda.