Näo massaaži näpunäited

Ülevaade

Kui te ei oska oma nägu kodus masseerida, siis jääte välja ühe parima ilutreeninguga. Näo massaaž sisaldab arvukalt näo massaažiga seotud näo- ja lihasmassi suurenemist, kortsude vähenemist, heledamat ja ühtlasemat nahaärritust, vedeliku ja puhituse vähenemist, pehmemat nahka ja suurendab naharakkude taastumist. Alumine rida: näo massaaž peaks olema osa igapäevasest ilutulestikust.

Sagedus ja kestus

Tehke lühiajaline massaaž iga kord, kui te oma kreemit rakendate. Kaks kuni kolm minutit kaks korda päevas on kõik selleks, et saada kõik näo massaaži eelised. Kui te ei saa kahe päeva jooksul seanssi siduda, viige hommikul viie minuti massaaž läbi. Hea hommikune massaaž kiirendab vedeliku äravoolu ja hüppab vereringe, muutes masseerima parima võimaliku nõtruse vähendamise ja naha pingestamise.

Massaažikreemid

Te saate kasutada tavapärast niisutajat, et lihtsustada oma tavapärast ja piirata õlide ja kreemide hulka, mida peate ostma. Massaaži ajal kreemi peamine põhjus on piisav määrimine, nii et teie sõrmed libistuvad lihtsalt naha peale, tõmmates või tõmmates. Kui te ei kasuta igapäevast niisutajat, võite asendada tavaliste majapidamisõlidega. Oliiviõli, mis on segatud mõne tilga sidrunõliga, töötab rasusele nahale. Muud näol kasutatavad õlide hulka kuuluvad seesam, mandel, viinamarjad, marula ja päevalill. Rasked õlid nagu oliiviõli ja jojoobiõli tuleb enne kasutamist segada õhemaid õlisid või puhastusaineid nagu sidrunimahl.

Massaažitehnika

Kuigi paljudest massaažitehnikadest ja rutiinidest on palju valida, järgivad kõik need samad juhised. Massaaž lõugile ja kaelale ülespoole liikumiseks, liikuge oma põske ülespoole ja väljapoole ja liigutage otse oma otsa suu silma sisse. Ärge asetage oma silmaga ringi silmapiirist väljapoole ahvena ja asetage seejärel silmade all ühest pühkimisjõust väljastpoolt nurkadele siseruumides.

Parem surve

Kasutage minimaalset survet. Näo õrnale nahale ja lihaskonnale tuleb pöörata suurt tähelepanu. Lükake oma sõrme naha kohal kerge ja suitseva liikumisega. Vältige liigse surve avaldamist nahale. Kui te võite tunda tõmbamist, kasutate liiga palju survet.