Mõjud jooksevad jooksulint

Vigastuste vältimine

Tänapäevastel spordikeskustel leiduv tänapäevane täppisaam pakub programmeeritavale keerukusele kõrge taseme, mis sisaldab uusimat tehnoloogiat ja innovatsiooni, mis muudab jooksulõidu vastupidava koolitusvahendi. Treeningu stsenaariumide jooksjad on käeulatuses ületanud suurema varu, mis on avatud jooksu või raja jaoks kasutavatele jooksjatele. Igavust saab kompenseerida televiisori vaatamise, muusika lugemise või kuulamise kaudu – isegi inimesed, kes seda vaatavad.

Kiirus

Seljakoed ja luud võtavad peksmist betoonist või asfaldist. Selliste pindade kasutamine liiga kiirel või kaugel võib põhjustada vigastuste ületamist. Kuigi asfalt on rohkem andestama pinda, siis konkreetne, ei võimalda ka löögimustrit, mida pakub jooksulint. Lisaks pakub jooksulint endale lamedat pinda, erinevalt teedest, mida sageli kroonitakse, põhjustades täiendavat stressi oma pahkluudele ja põlvedele.

Ilm

Tõusmine on oluline oskus juhtida võistlejatena. Jooksulint on efektiivne õpetamisvahend, sest saate programmeerida soovitud kiirust ja jääda sellele otse, mis ei pruugi olla nii vaba kui võimalik. Kuid pidage hoolt, kui kiirus lukus võib põhjustada lihaste tüütu pärast joosta jooksulint. Kui teedel sõidad, saate oma jõupingutusi tõhusamalt juhtida – kiirust vähendades, kui tunnete end tujuna või väsinud. Kuid jooksulint olete määranud oma tempos. Kui tunnete end tujuna või väsinud, võite hakata oma sammu pidurdama.

Vorm

Võistlejad kurdavad, et ilm on liiga kuum või külm. Võibolla on vihm, udune või lumi, mis suurendab libisemise, kukkumise ja muude sellega seotud ärevuse ohtusid. Igasuguse ebasoodsate ilmastikutingimuste jaoks mõeldud riided on kallid ja võivad olla tülikad. Lahtimisel siseruumides on võimalus kuumuse või külma võita ja teie treening lõpuks vabandada.

Vastavalt Joe Frieli, Triathlon-koolituse trükise raamatu “Going Long” autorile, on tõhusatel jooksjatel jalgratta kõrge tsükkel – 160-180 jalga lööki minutis. Jalakäijate määramine, loendades, kui tihti jalad 30 sekundi jooksul ribi põrkuvad, ja seejärel korrutada kahega. Proovige oma jooksuarvu parandada, keskendudes lühemaid, kiiremaid edusamme ja oma jalgade hoidmist oma vöökohal, madalalt jooksva pinnani, leides, et see hoiab teie meelt hõivatud, ja võidelda igavustega