Mängud lastele vanuses 2 kuni 5

Ülevaade

Sotsiaalne suhtlemine teiste lastega õpetab lastele olulisi elukorraldusi, nagu koostöö ja jagamine, väidab veebisaidi Laste arengu Info. Veebisait lisab, et teiste mängimine valmistab lapsi täiskasvanute maailmas toimima. Üks parimaid viise, kuidas lapsed suhelda, on mängude mängimine. Eeskätt mängivad mängud aitavad lastel areneda egocentrically, et mõista nende ümbruses asuvate inimeste olulisust ja ilusat sotsialiseerumist.

Animal Charades

Lõbus loomade mäng, kus saab mängida oma väikelapse või preschooleriga, on loomade charades. Saate seda oma lapsega üksi mängida või kutsuda oma sõprade või õdede-vendadega mängima. Selles mängus soovitab Perekooli Haridus paigutada mitu pehmeid loomi padjapaketis. Laske oma väikelapse valida ühe looma, ilma et see näitaks seda teile või teistele mängijatele. Tema ülesanne on selle loomaga tegutseda nii, et keegi saaks arvata, mis loom oli. Kui mängib mitu last, siis laps, kes arvas korrektselt, saab järgmine välja tõmmata. Kui keegi on õige looma ära arvanud, on kõigil lastel lõbus käia ruumis, mis toimib nagu see olend.

Kirja mängud

Väikelapsed õpivad ainult tähestikku, kui 5-aastased õpivad lugema. Üks mäng, mis õpetab teie noorimat tema A-B-C-d ja õpetab teie vanimat, kuidas õigekirjaga kaasneb väljalõike tähestiku tähed. Lõika välja kõik tähestiku tähed või kasutage magnetkomplektidest või mõistatustest tähti. Pange kõik kiri kotti. Tõmba välja kiri. Teie väikelapse peab ütlema, milline kiri see on. Vanem laps ütleb sõna, mis algab selle kirjaga. Esimene võideldes laps, kes karjub oma vastuse.

Naeratuse viskamine

Disney’s Family Fun veebisaidil “Naiste viskamine” on igas vanuses lapsed, kes häbenevad. Öelge lapsi istudes ringi. Määrake üks laps, et see oleks “see”. See laps naeratab, kui teised lapsed istuvad pidulikult. “Ta” kasutab oma kätt, et teeselda, et näo naeratus pühkida ja visata see teisele mängijale. Määratud püüdja ​​teeskleb naeratust ja pani selle nägu. Pärast naeratamist niikaua, kui ta soovib, siis teeseldakse, et näo naeratus pühkida ja visata see teisele mängijale. Mängu eesmärk on mitte keegi naerata või naerda, välja arvatud “see”. Perekonna lõbu järgi kipuvad noored lapsed kõige raskemalt naerma ja kõige rohkem seda rumalat mängu nautima.