Mänge mängus metsas

Ülevaade

“Põnevatest metsadest on rõõm,” ütles üks luuletaja lord Byron. Tõepoolest, seal on palju meeldivaid tegevusi, et nautida õues tihedalt metsas asuvates piirkondades. Tegelikult on mängus kõige paremini mängitud mänge, mis aitavad hoida oma noorukeid värskes väljas õhu käes tundide jaoks hõivatud.

Hõivamine

Predator ja Prey on mäng, mida mängivad lapsed kogu riigis asuvates metsades. Laagrid, üliõpilased ja sõbrad õpivad mängust Predators ja Prey, koos kamuflaažipõhimõtetega ja metsas ellu jäänud, kuid tegelevad selle tegevusega. Mängul peab mängima vähemalt 10 inimest. Alustage, kui valida üks inimene kiskjaks, teised on saagiks. Saak on mõni minut, et varjata ennast metsas, enne kui saak hakkab neid otsima. Mängu ajal röövkond üritab saagiks märgistada. Kui inimene, kes on saak, on märgitud, tähendab see seda, et nad on püütud ja nad on väljas. Kui jääb vaid üks saak, kes on kiskjatest edukalt hoidunud, võidab see inimene järgmise vooru jooksul röövloom.

Pea Tuul

Kristen Laine, kirjanik “Suurepärased lapsed, suured väljas” soovitab mängida metsas lehti püüdva mängu. Seda mängu mängitakse kõige paremini tihedalt metsas alal tuulekülluslikul päeval sügisel, mil lehed pöörlevad rohelistest punetest, apelsinidest ja kollasest ja langevad puid maha. Selle mängu mängimiseks vaadake ülespoole ja ole valmis järgmise tuulte tekkeks. Kui see puhub ülalpool olevatest puudest lahtisest lehest, jälgige langevat lehte, jookse kohale, kus arvate, et see maandub ja proovige seda püüda. Võid võistelda tuule vastu, ise või oma sõpradega. Võitja kogub kõige rohkem lehti, mis on püütud.

Kamuflaaž

Kamuflaaž on suvelaagrites metsas populaarne mäng, kuna see sobib kõige paremini paljude kooliealiste lastega. Nagu Predator ja Prey, sarnaselt Predator ja Preyga, nõuab see mäng ka seda, et üks inimene oleks otsija või “See”, ja ülejäänud peidaks sellelt inimeselt. Kuid see erineb sellest, et isik, kes seda ei saa, ei saa liikuda. Et mängida, sulgub see inimene silmad ja loeb kuni 10, samas kui kõik teised pritsivad ja peidavad puude, põõsaste, palkide või muu, mida nad metsas leiavad, taga. Peate peita kuskil, kus te ikkagi näete seda isikut;; UltimateCampResource.com selgitab, et 10 sekundi pärast avas ta selle inimese, kes ta on, oma silmad ja kontrollib hoolikalt oma keskkonda, mitte liikumist oma vaatepunktist. Kui ta arvab, et ta näeb sind, kirjeldab ta, kuidas sa oma varjatud keskkonnas vaatad, ja kui ta on õige, peate välja tulema ja tunnistama, et sind on leitud. Kui olete viimane inimene, kes jääb talle varjatud ja tuvastamata, võite ja saate järgmisel ringil.