Madala rasvasisaldusega ja madala kalorsusega toiduga toidupoed

Ülevaade

Inimeste jaoks, kes püüavad kaalust alla võtta, on alati parem valmistada toitu kodus. Kuid toidu valmistamisel kodus tähendab, et valida peab olema tervislik, madala rasvasisaldusega ja madala kalorsusega toit. Kuna supermarketil on nii palju valikuid, võib mõnikord olla keeruline valida õige toit koju jõudmiseks. Tee see lihtsamaks, kui teil on toiduainete ostmisel nimekiri.

Puuviljad ja köögiviljad

Puu-ja köögiviljad on loomulikult madala rasvasisaldusega ja kaloreid. Parimad valikud on värsked ja külmutatud köögiviljad ilma lisatud kastmeteta ning värsked ja magustamata konserveeritud puuviljad. American Heart Association soovitab osta erinevaid värvilisi puu-ja köögivilju, nagu brokkoli, porgandid, maasikad ja spinat, sest neil toitudel on suurem toitainete sisaldus.

Piim, juust, või ja munad

Toidupoes, mis leiti toidupoes piima, juustu, või jaos, võib olla kaloreid ja rasvaallikas. Rasvavaba ja rasvavaba piima ja juustutoode on soovitatav rasva ja kalorsuse tarbimise piiramisel. Hea valiku hulka kuuluvad kooritud piim, rasvavaba, suhkrulisandita jogurt ja rasvavaba juust. Üks täis muna sisaldab umbes 70 kalorit. Inimesed saavad osta mune ja säästa kaloreid ja rasva süües ainult munavalgeid, mille kogus on vaid umbes 25 kalorit. Või asemel vali kerge ja pehme vanni margariin kalorite ja rasva vähendamiseks.

Liha, linnuliha, kala ja pähklid

Liha valimise korral on parem valik, sest kalorite ja rasva sisaldus on madalam. Lean liha sisaldab veiseliha silma ümmargune, sealiha sisefilee, vasikaliha kotlett, lambaliha, lihavaba liha, valge liha kodulinnuliha ilma nahata, 95-99 protsenti rasvavaba lõunamishi, kala ja karpkala, vees pakendatud tuunikala; Tofu ja madala rasvasisaldusega maapähklivõi.

Leib ja küpsetatud kaubad

Enamik leiba on loomulikult madala rasvasisaldusega, kuid Ameerika Heartassotsiatsiooni andmetel on tervislikum valik terve teravilja leiva kõrge kvaliteediga. Kalorite vähendamiseks on saadaval ka kerge leib, mis sisaldab umbes 40 kalorit viilu. Enamik töödeldud küpsetatud kaupu, nagu näiteks poisid, koogid ja küpsised, on rasvasisaldusega ning neid tuleks vältida.

Teravili on madala rasvasisaldusega ja madala kalorsusega toit. Magustamata teravilja teravilja soovitatakse kiu, vitamiinide ja mineraalide jaoks. Puhastatud riis ja nafta teraviljad on madala kalorsusega teraviljad, mis on saadaval umbes 25 kuni 50 kalorit 1 tassi serveerimiseks. Kuuma teravilja, näiteks kaerajahu ja farina kalorite kokkuhoidmiseks vali tavalised sordid ja lisage värsked puuviljad kodus.

Teravili

Paljud suupisteid, nagu laastud ja kreekerid, on suures koguses rasva ja kaloreid. Paremate valikute hulka kuuluvad riisikoogid, kleeppelerised, küpsetatud laastud ja rasvavabad kreekerid. Ühekordse pakendiga pakendatud esemed, näiteks 100-kalorikpakett, võivad aidata inimestel kalorikoguseid kontrollida. Suhkruvaba jello on väga madala kalorsusega suupiste ja sobiva magusaks raviks inimesel, kes püüab kaalust alla võtta.

Suupisted ja laastud