Lõbusad korvpalli treppid

Ülevaade

Kui mängid korvpalli, siis peab meisterlikkus kraabitsema. Tõmmetavad harjutused annavad mängijatele võimaluse õppida ja parandada seda põhilist korvpallivõistlust. Puuride jaoks lõbusate keerdude lisamine muudab osalejad põnevateks harjutusteks. Korvpalli treppid sobivad hästi laste jaoks koduses seljakotta, jõusaalis või noorte korvpallimeeskonna treenimiseks.

Dribbeli releed

Releed julgustavad osavõtjaid kiirust kiirendama, kui nad löövad. Jaotage mängijad kahte võistkonda. Igal meeskonnal on üks korvpall. Iga meeskonna esimene mängija lööb korvpalli jõusaalist välja ja tagasi. Kui ta kaotab palli kontrolli või peatab võistlemise, peab ta jooksu joosta ja uuesti alustama. Raskematel juhtudel lisage mängukonsoole või muid takistusi, kui mängijatel navigeeritakse, kui nad relee käivad. Pärast seda, kui esimene mängija lõpetab relee, annab ta palli järgmisele mängijale, kes võtab oma käigu. Võitja on esimene meeskond, kus kõik mängijad täidavad ülesandeid.

Siksakid

Sigatsikujulise mustriga varjamine annab osalejatele võimaluse harjutada muutuvaid suundumusi, kui nad löövad. Mängu olukorras on see oskus kasulik vältimaks vastase meeskonna mängijat. Mängijad alustavad jõusaalist ühes korvpallis. Nad liiguvad diagonaalselt kogu jõusaalis. Kui nad jõuavad vastaskülje poole, muudavad nad suunda, liiguvad jõusaali teisele poole diagonaali poole, et luua hiiglaslik siksak. Jätkake jõusaali pikkuselt siksakilist mustrit. Teine võimalus on saada siksakit jõusaal mõlemal küljel, kasutades teist piiri jõusaali keskele nähtamatut rida.

Kahepalline vallutus

Kahe palli ümmargune kaotamine aitab mängijatel palli juhtida. Nad muutuvad ka tugevamaks, kui nad võistlevad mitte domineeriva käega. Mängijatel on mängu rohkem paindlikkust, kui nad suudavad mugavalt jalgida kas käega. Laske mängijat igas käes palli lüüa. Alustage mõlema palli vallutamisega unisonis, siis lülitage need sisse, nii et nad vahelduvad põrkadega, kui pallid löövad maha vastupidi. Korrake puurit mängijatega, kes liiguvad kohale.