Lastele lõbusad jalgpalli harjutused

Ülevaade

Kuigi enamik noori jalgpalliliitude mängijaid mängib ennast mängu mängides, võib neil puududa kannatlikkus, mis on vajalik kõigi harjutuste ja tingimuste jaoks, mida neil on vaja jalgpalluritel mängida. Hea treener arvestab oma mängijate vanust ja leiab lõbusaid viise, kuidas neid motiveerida, nii et harjutused näevad end olevat mängud, mida lapsed tahavad mängida.

Freeze drill

Kuigi see on harjutuste ja vastuvõtjate harjutus, koolitab enamik noorte jalgpalliliiduga lapsi kõikidel ametikohtadel mängimiseks, seega on see harjutus, mida kogu harjutus võib harjutada. Jagage võistkonnad võistkondadeks ja vastuvõtjateks ning need paarid maha, kusjuures iga paar asub umbes 10 meetri kaugusel. Seejärel juhatab treener külvikut, heites välja käskude jada, milles kabekaarel või vastuvõtja peaks konkreetse toimingu sooritama, ja siis mõlemad mängijad külmutavad kuni järgmise käsu saamiseni. Üks erand on palli viskamise ja pallimise käskudega, kuna treener peaks neid käsklusi andma järjest ilma pausi vahele ja vastuvõtja peab palli püüdma kohe, kui see visatakse, ilma et peaks ootama käsku Tee seda; käsud on järgmised: valmis! (Kvantkaja eeldab viskamise positsiooni), mine! (Quarterback viskab palli vastuvõtjale), Catch! (Vastuvõtja püüab palli, siis külmub, kuni järgmine käsk on antud), Tuck! (Vastuvõtja tagab palli, hoides oma pead ja silmades palli), Toss Back! (Vastuvõtja viskab palli tagasi QB-le). Seda puurit saab korrata kolm korda, üks kord madalal kuul, üks kord keskmisega ja üks kõrgemal.

Bull ringis

Kas kõik mängijad moodustavad rõnga, siis vali keskele üks mängija. Treener viskab palli ühele ringi mängijale ja seejärel peab mängija proovima palli kogu ringi joosta. Keskel olev mängija, “pull”, peab püüdma jooksjat takistama. Kui jooksja muudab selle, jääb härja keskel veel üks pööre. Kui võistlus on edukas, siis jõuab härg ringi ja jooksja võtab keskpunkti. Seejärel viskab treener palli teise ringi mängija juurde ja drill jätkub sealt. Kuigi mõned liigad ja koolikohad on keelanud selle puurimise kui “liiga ohtliku”, pole see ohtlikum kui mis tahes muu täiskontakti puuritüüp. Siiski peaks treener hoolitsema palli viskamise korral vastuvõtja valimisel, kes ei ole märkimisväärselt väiksem kui võitleja, ning ei tohiks lasta sellel drillil liiga pikk, kui üks mängija tegeleb mitu korda.

Balloon Toss

See on suvitusmasin, mis on mõeldud suveajaks, kuuma päeva lõpus. Kui lapsed töötavad redelidel, on mõlemal küljel mõni vanem või muu abistaja, kes on varustatud väikeste veeväljadega. Abistajad peavad mängijatele õhupallid ära viskama, ja kui iga mängija on tabanud, on ta välja. Viimane võistleja on võitja. Kuna kõige kiiremad, kõige vilgukamad jooksjad kipuvad olema need, kes suudavad vältida õhupalli pikkaimat, näib see väljaõpe, et see motiveerib lapsi oma parima. Samuti on see kasulik lubada kõigil pärast treeningut jahtuda ja ennast motiveerida. Võib-olla võiksite isegi lubada lapsel pärast edukalt läbitud puurit visata mõnedest abistajatest veeõhupallid.