Keskkonna mängud mängida lastega väljas

Ülevaade

Keskkonnamängud on suunatud teadlikkuse tõstmisele Maa hooldamise tähtsusest lõbusalt ja huvitaval moel. Nende mängude mängimine väljas on looduslik seade, mis rõhutab positiivset keskkonnaalast sõnumit, mis sageli jääb mängust kaugemale. Palju nauditavaid keskkonnamänge kohandatakse erinevate vanuserühmade ja sugupõlvedega sobivaks.

Aardejaht

Põlvedejahid pakuvad lastele loodusesse pääsemiseks võimaluse tõsta teadlikkust planeedi kaitsmise tähtsusest. Loo huntade loend vastavalt asukohale. Sanborn Western Camps soovitab lisada midagi vana, seemned, esemed erinevad tekstuurid ja midagi, mida inimesed ei saa elada ilma. Võimaluse korral lisage näiteid keskkonnakahjustustest, nagu näiteks allapanu või tehase reostus. Need esemed annavad osalejatele esmalt ülevaate sellest, kuidas meie tegevused Maa mõju avaldavad. Selleks, et looduskeskkonda säilitada, kasutage digitaalkaamerat, et pildistada iga looduslikku eset, ilma et see häiriks. Esimese võistkonna, kes leiab kõik nimekirjas olevad üksused, võidab. Kasutage purustajahooga hüppelauana, et arutleda keskkonna kaitsmise põhjuste ja meetodite üle.

Pesakonna võistlus

Pesurünnakute keskkonnamäng aitab puhastada välistingimusi, kus mängid & amp; mdashi, pargi, kooli mänguväljaku või naabruses toimib hästi. Lapsed koguvad prügi meeskonnad, kaitseksid kindad kindel. Laske lapsi teravate esemete vältimiseks. Tarbijakaitsevahendid kaitsevad ka lapsi. Eesmärgiks on koguda kõige allapanu. Kui teete & amp; # 039, kogudes suurel hulgal prügi, peate tõenäoliselt prügikastide kotte hindama või kaaluma. Väiksemate puhastustegevuste jaoks loendke iga meeskonna poolt kogutud pesakonna tükid. Võitjaks on meeskond, kes kogub kõige rohkem pesakonda. Võidab ka keskkond, kuna see mäng eemaldab ala ala. Arutage, kui tähtis on puhastada oma prügi, selle asemel, et see maha visata, kaasa arvatud välitingimustes jäänud prügi mõju. Teine võimalus mängu mängida on teisest prügikastist ümbertöödeldavate esemete sorteerimine. See mäng töötab hästi siseruumides, kusjuures lapsed sorteerivad kodus või koolis kogutud prügikasti kaudu. Võitjaks on meeskond, kes leiab kõige enam taaskasutatavaid esemeid. Näidake lastele, kui palju objekte oli võimalik ringlussevõtu sorteerimise tulemusena prügikast välja jääda. See aitab vähendada prügilasse saadetava prügikasti kogust, saates vähemalt osa sellest ringlussevõtuettevõtetesse.

Loodusbalanss

Loodusbalanss on Sanborni läänepoolsete laagrite sõnul vari, mis õpetab lastele looduse tasakaalu. Lapsed jagunevad kolmeks rühmaks: bobcats, rohi ja hiired. Nähtav marker, näiteks erinevad värvi ribad, aitab lapsel üksteist tuvastada. Hiirtel püütakse märgistada rohtu, sest hiired söövad rohtu. Boccats tagab hiired, sest bobcats sööb hiiri. Rändurid salvestavad bobcatsi, sest bobcats’id annavad rohule toitaineid, kui nad surevad. Kui mängija on märgitud, muutub ta järgmise ahela liikiks. Näiteks, kui bobcati märgistatakse, muutub ta rohuks. Lõpetage mäng perioodiliselt, et määrata kindlaks iga liigi tasakaalu. See viib arutelu selle üle, kuidas tasakaal mõjutab tõelisi taimi ja loomi. Kui hiirtel on liiga palju ja rohtu ei piisa, on hiirtel saadaval olemasoleva rohi jaoks rohkem konkurentsi.