Juuste tooneri abinõud kodus

Majoneesid ja munakollased sulatatud juuksed

Kuigi paljud juuksevärvi toonerid, seerumid ja ravimeetodid on turul kättesaadavad, leiavad paljud inimesed, et neid ravimeid on paljudel juhtudel puudulikud ja mõnedel inimestel on pärast pikaajalist kasutamist palju kõrvaltoimeid. Siiski on mõned kodus esinevad abinõud, mis võivad aidata ilma karmide kemikaalide ja laboratoorsete koostisosade kasutamiseta. Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet (FDA) ei ole neid ravimeid heaks kiitnud, kuid konsulteerige oma arstiga enne juuksehooldusrežiimi muutmist, kui olete mures allergiliste reaktsioonide või võimalike ärritavate ainete pärast.

Õlu ja Jojoba õli mahu ja sära jaoks

Vastavalt Jethro Klossi sõnale “Tagasi Eden: Klassikalist juhendit taimsete ravimite, looduslike toitude ja koduse parandusmeetmete kohta alates 1939. aastast” võib juustufolliikulisse lisada majoneesi ja munakollaste segu, et aidata neil anda rohkem keha ja Tervislikum välimus. Selle segu valmistamiseks ühendage 4 spl. Majoneesi ja munakollast väikeses mahutis ning segada või segada põhjalikult. Masseerige õrnalt segu juuste juurte juuksed ja juuksefolliikulite pikkus ning jäta see 20 minutiks alla. Loputage juukseid sooja veega ja peske õrna šampooni ja puhastusvahendiga, et eemaldada segu. Seda ravi saab kasutada üks kord nädalas, kui see ei häiri nahka ega peanahka. Kasutamata portsjoni ei tohiks külmkapis hoida kauem kui 24 tundi.

Sidrunimahl ja kookosõli kõõlus ja peanahaärritused

Planet Greeni sõnul võib veebisaidi, mis on peamiselt mõeldud tervisele ja loodusele, võib kasutada õlle ja jojoobiõli segu, et suurendada oma juuste mahu ja sära. Selle segu valmistamiseks ühendage üks 8 oz. Klaasi sooja õlut 1 tl. Jojoobiõli ja segage, et kombineerida. Pärast tavapärase šampooni ja konditsioneeriga valage segu oma juukseteni ja massaaeri õlut ja jojoobiõli juuste pikkuses. Loputage juuksed leige veega ja laske juuksed loomulikult kuivada. Sellist ravi saab regulaarselt kasutada, kui see ei ärrita nahka, ja kasutamata portsjonit võib külmkapis hoida ligikaudu ühe nädala jooksul ja viia enne iga kasutamist toatemperatuurini.

Vastavalt Melanie A. Sachsi, Ayurveda Beauty Care’i autorile, võib juuste toniseeriks kasutada juuksevärvi segu tsemendimahlast ja kookosõlisest juuksed ja muud peanahaärritused. Selle segu valmistamiseks ühenda ½ sidruni mahl 4 spl söögikorda. Kookosõli väikeses anumas ja loksutada või segada, et kombineerida. Masseerige õrnalt segu juuste peanahale ja juurtele ning jäta see 20 minutiks alla. Loputage sooja veega ja peske regulaarselt šampooni ja konditsioneeriga, enne kui oma juukseid loomulikult kuivatatakse. Seda ravi saab kasutada iga päev, kuni see ei häiri nahka ega peanahka, ja kasutamata portsjonid võib külmkapis hoida kuni viis päeva.