Jalgade massaaž

Ülevaade

Soolase massaaži on sajandeid kasutatud paljudes kultuurides, et edendada tervist ja heaolu. Täna peetakse massaaži täiendavat ja alternatiivset ravimit, mida miljonid kasutavad valu leevendamiseks, stressi ja ärevuse vähendamiseks, vigastuste taastamiseks ja üldise tervise parandamiseks. Jalgade refleksoloogia massaaž hõlmab survet teatud jalgade kohta, et mõjutada keha erinevaid osi. Ükskõik, kas teil on aega pikemat päeva enese massaaži jaoks või sertifitseeritud refleksoloogide seansi jaoks spaasse jõudmiseks, ei tähenda see lihtsalt teie jalgade kasu.

Treening ja lõõgastus

Jalade massaaž võib leevendada ärevust ja tuua kaasa sügava lõdvestumise. Üks oluline punkt, mis asub mõlemal jalal, on päikesepaneelide refleks. Päikesepuksiir on omamoodi väike ladu, kus hoitakse kogu stressi. Kui päikesekiirguse punkt on vajutatud, vabaneb stress ja keha uuendatakse.

Paranenud ringlus ja puhastamine

Vere, mis tsirkuliseerib läbi organismi, vastutab hapniku transportimise ja toitumise eest organismi rakkudes. Vere puhastab ka organismist jäätmeid ja toksiine. Kuna verevool muutub stressi olemasolul piiratuks, võib jalamassaaž olla kasulik, sest see vähendab stressi ja võimaldab vere vereringet takistamatult voolata.

Tasakaal ja harmoonia

Homöostaas on siis, kui kõik keha süsteemid töötavad üksteisega harmoonias, et luua tasakaal. Jalatsimassaaž võib soodustada homöostaasi, nii et saab hea tervise.

Energia ja noorendamine

Jalgade massaaž on taastatav, kuna see annab vastuvõtja energiat. Kui jalg hõõrub ja palpeeritakse, ühendatakse kõik jalamassaaźi elemendid, et tuua kehasse energia. Refleksoloogia teooriate kohaselt vabastab jalamassaaž kõik ummistused, mis võivad takistada energiat, mis peaks voolata keha vabalt.

Reflekside stimuleerimine jalgades läbi massaaži on toiming, mille abil lõõgastuda ja paraneda. Keha lõõgastav jalgade massaaž võib ära hoida stressi kahjulikke tagajärgi kehale. Regulaarne jalamassaaž võib pakkuda kaitset paljude haiguste eest, mis on seotud stressiga.

Immuunsuse suurendamine

Kui teie partnerile antakse, saab jalamassaaž luua romantiline õhtu. Jalade hõõrumine on sensuaalne, lõõgastav, hooliv ja armastav, ja see on suurepärane võimalus näidata oma partnerit, keda temast hoolite.

Sensuaalne õndsus