Hüpotüreoidismi ravimtaimed

Kelp

Hüpotüreoidismi raviks võib olla kasulik paljude taimsete preparaatide lisamine. MayoClinic.comi andmetel on hüpotüreoidism või alatoonuline kilpnääre seisund, mille korral kilpnääre ei tekita piisavalt kilpnäärmehormoone. Kuigi hüpotüreoidism võib avalduda kõigil inimestel, mõjutab see tavaliselt naisi, eriti naisi vanuses üle 50 aasta. Enne ravitoime tarvitamist hüpotüreoidismi raviks pidage nõu arstiga võimalike kõrvaltoimete, õige annuse ja võimalike ravimite koostoimete kohta.

Põievarjutus

Kelp on ravimtaim, mis võib aidata teil hüpotüreoidismi ravida. Botanical.com sõnul on pruunvetikas, tuntud ka kui Fucus versicolor, põhjaveekogu, mis on sügav roheline ja millel on kõrge toiteväärtus. Kuigi pruunvetikas nimetatakse tihti merevetikaks, on see taime täiesti ainulaadne klassifikatsioon. Kelp sisaldab märkimisväärses koguses joodi, kaltsiumi, rauda, ​​kaaliumi ja B-vitamiine. Kogu taim kasutatakse meditsiiniliselt, et ravida paljusid terviseprobleeme, sealhulgas hüpotüreoidismi. Dr William A. Mitchell Jr., Naturopaatiline arst ja raamatu “Plant Medicine in Practice” autor, märgib, et pruunvetikas kasutatakse madala funktsioneerimisega kilpnäärmete raviks, mis on põhjustatud joodi puudusest. Kui teil on hüpertüreoidism, peaksite vältima seda ravimtaimede kasutamist. Enne pruunvetikas, et aidata teil ravida teie hüpotüreoidismi, rääkige oma arstiga võimalike kõrvaltoimete, õige annuse ja võimalike ravimite koostoimete üle.

Gum Guggul

Põiekahjustus on ravimtaim, mis võib olla kasulik hüpotüreoidismi raviks. Memorial Sloan-Kettering Cancer Centre kinnitab, et põisapuud, mida tuntakse ka kui Fucus vesiculosus, on merevetikad, mida tavaliselt leitakse Põhja-Ameerika Atlandi ookeani ja Vaikse ookeani rannikul. Fucaceae perekonna lihasõduril on soolane, limaskestade maitse ja jahutuse tendents. Taimede kihiseid kasutatakse meditsiiniliselt mitmete terviseprobleemide, sealhulgas hüpotüreoidismi raviks. Vastavalt Ed Smithi, taimeõpetaja ja raamatu “Therapeutic Herb Manual” autorile, sisaldab põiekahtlit olulisel määral dieedilist joodi ja seda kasutatakse teie alatoonilise kilpnääre raviks ja hüpotüreoidismiga seotud aeglase ainevahetuse parandamiseks. Enne hüpotüreoidismi raviks põiet, pidage nõu oma arstiga võimalike kõrvaltoimete, õige annuse ja võimalike ravimite koostoimete kohta.

Gum guggul on ravim, mis võib teie hüpotüreoidismi raviks olla tõhus. Memorial Sloan-Kettering Cancer Center’i järgi on guggul, nimetatakse ka Commiphora mukuliks, taim, mis on traditsioonilises India meditsiinilises süsteemis Ajurveedi meditsiinilises meditsiinis meditsiiniliselt kasutusel olnud taime või kummivaik. Gum guggul, burseraceae perekonna liige, on kleepuv, vaikne maitse. Dr Sharol Tilgner, naturopaatiline arst ja raamatu “Taimne ravim Maa südamest” autor, märgib, et guggul on gipülide, antioksüdantide ja kolesterooli taset alandav aine, mis stimuleerib loid või vähe funktsioneerivat kilpnääret . Gumguggul võib kasutada ka ärritunud lima membraanide raviks. Enne hüpotüreoosse ravi ravimi kasutamist guggul’iga rääkige oma arstiga võimalike kõrvaltoimete, õige annuse ja võimalike ravimite koostoimete kohta.