Head kolesteroolist margariinid

Ülevaade

On toimunud arutelu selle üle, kas margariin või või on parem nende kolesterooli tarbimist jälgivatele inimestele. Clevelandi kliiniku järgi on paljud tüüpi margariin valmistatud taimeõlist, nii et need ei sisalda ühtegi kolesterooli, samas kui võid valmistatakse piimast, nii et see sisaldab kolesterooli. Pehmemad margariinid on paremad valikud, sest mida kindlamad on need, seda rohkem trans-rasva nad sisaldavad, tüüp, mis võib teie kolesterooli negatiivselt mõjutada, isegi kui margariin on kolesteroolivaba.

Benecoli levik

Mayo kliiniku andmetel on Benecol margariin, mis on hea valik, kui arvestada kolesterooli tarbimist. Toote tootjad väidavad, et nende margariin võib tegelikult kolesterooli taseme näitamist alandada, sest see on valmistatud taimede estritest, taimest pärinevast koostisosast, mis ei sisalda kolesterooli ja võib positiivselt mõjutada olemasolevat kolesterooli sisaldust veres. Benecol’i levik on trans-rasvavaba ja on hea söögikartuli ja küpsetamise margariin, lisaks leivale toost või kukeseenile. Benecoli võib leida paljudes supermarketites.

Promise Activ

Mayo kliinikus on soovitatav Promise Activ, sest see ei sisalda transrasvhappeid ja on rikastatud taimsete steroolidega, mis on olulised margariini komponendid, mida kasutatakse kolesterooli taseme vähendamiseks või säilitamiseks. Promise Activi tootja sõnul sisaldab see margariin ainult 1 g küllastunud rasva supilusikatäis, mis on 85 protsenti väiksem kui traditsiooniline võileib. Lisaks võivad Promise Activi sisalduvad taimeliigid positiivselt mõjutada teie kolesterooli, kuna taimsed toidud on kolesterooli näitude alandamisel ja reguleerimisel tervislikul moel. Promise Activ on saadaval enamikes toidupoodides ja on hea margariin, et edendada tervislikku kolesterooli taset ja teeb hea leviku või küpsetamise koostisosa.

Smart Balance Heart Right Buttery Spread

Smart Balance Heart Right Buttery Spread on positiivne mõju kolesterooli tasemele, see on hea margariini valik. Nutikas tasakaalu tegijad teatavad, et see toode sisaldab taimseid steroole, mis võivad kolesterooli alandada, ja omab maitset maitset inimestele, kellel on raske aeg loobuda tavapärasest võist. Nutikas tasakaalus margariin ei sisalda transrasvhappeid ja on hea südame tervisliku toitainega omega-3 rasvhapete allikas, selline rasv, mis soodustab tervislikku kolesterooli ja vähendab südamehaiguste riski. Smart Balance margariin on hea valik, küpsetamine, toiduvalmistamine ja levitamine.