Harjutused saggy kõhu eemaldamiseks

Ülevaade

Paksuse kõht eemaldamine toob kaasa tervisliku toitumise, aeroobse aktiivsuse ja jõutreeningu söömise. Aeroobsed treeningud sulavad teie kõhuga liigset rasvapõletust ja jõutreeninguga luuakse lihaseid, et aidata põletada täiendavaid kaloreid ja määratleda oma kõhu piirkonnas. Teatud harjutused ühendavad nii aeroobset aktiivsust tugevuse ja lihaste koolitusega, et eemaldada saggy kõhtu.

Jalgratas

See treening suurendab teie südame löögisagedust, et põletada ekstra rasva ja pinguldada paksu kõht. Pane oma põrandal tagasi oma jalad õhus ja sõrmeotsad kõrvade taga, küünarnukid välja tõmmata. Pange oma põlved lahti, nii et teie vasikad on põrandaga paralleelsed. Pöörake oma kõht lihaseid, kui pikendate oma vasaku jala välja ja tõmmake vasak õlg paremale põlvele. Tõstke oma õlad ja põranda peal tagasi, kuid ole ettevaatlik, et mitte kaela välja tõmmata. Pause ja uncurl, naasevad põrandale. Korda teisel pool. Pöörake küljelt küljele 60 sekundit, ilma et pääseksite oma pead või jalad põrandale.

Toe-Reach Crunches

Pange oma selga oma jalgadega lae poole. Pöörake oma sõrme, et puudutada oma varbad, ja painutage abs. Tõstke oma ülemine seljaosa ja õlad põrandast, kui pingutate oma absi, koorides korduvalt nii, et teie kõhu lihased pulsivad. Jätkake ühe minutiga, säilitades nõuetekohase vormi. Selle treeningu intensiivsus suurendab teie südame löögisagedust, et põletada täiendavaid kaloreid. See on suunatud ka teie abdominalele ja pingutage oma südamikku, et luua rohkem määratlust.

Forward Cone Jump

Edasi koonuse hüpata kasutab energia hüpata taga südame löögisageduse kiirendamiseks ja rasva vähendamiseks. Samuti kasutab see oma põhilisi lihaseid võimeliseks teie hüppeliselt, hoides lihaseid, et eemaldada pahandunud kõht. Määrake koonuste rida 18-24 tolli kaugusel. Stand 6 tolli esimese koonuse taga, teie käed ripuvad vabalt teie külgedel ja jalad asetsevad hip-laiuse vahega. Pingutage oma põhilisi lihaseid oma tasakaalu säilitamiseks ja lükake oma puusad tagasi, langedes maha harjutamiseks. Sõitke oma kaalu oma kulgukandjatena ja jõutage oma keha üles ja üle esimese koonuse. Hoidke oma jalgu põrandaga paralleelselt ja suruge õhu käes kokku. Kui te maandute, painutage oma põlvi, et vältida vigastusi ja maa pehmust. Seejärel plahvatage üles ja üle järgmise koonuse, korrates, kuni olete kogu seeria lõpetanud.

Kasti hüppab

Alusta seisvat 6-12-tollise kasti ees või jalgade sammuga, mis asetsevad hip-laiusega. Pange oma põlvedele nii, et need moodustavad 90-kraadise nurga või vähem. Pange oma peamised lihased sisse, et saaksite end mõlemale jalale astuda. Pöörake põlved maha ja lase oma kannad kõigepealt tabada. Pöörake veidi põlvili ja hüppake tagasi, maandumine põlvili kergelt painutatud. Hüpikakende suurendamiseks lülitage samm ühe minuti jooksul sisse ja välja.