Harjutused, mis vabanevad madala riputusega kõhuga

Ülevaade

Rasvaga täidetav madala riputusega kõht on kehaosa, mis põhjustab paljude inimeste pettumust. Kuigi füüsiline harjutus on selle rasva kaotamise oluline aspekt, peate oma kehakaalu kaotamiseks soodustama oma dieeti. Tehes keha kehakaalu, füüsilisest isikust kehastust, südame-ja ab-spetsiifilist harjutusi koos tervisliku toitumisega, põlete rasva ja tekitaks paremat lihasetooni – mitte ainult alumises kõhus, vaid kogu kehas.

Igasugune südame vorm

Võimatu kõndimine, sörkimine, siseruumides sõitmine, kickboxing, rulluisutamine ja aeroobsed tantsud on kõik kardiovaskulaarse harjutuse vormid. Kõigi kardiovaskulaarsete treeningute korral põletab rasv kogu keha sees. Kaalu langetamiseks tehke südame harjutusi vähemalt 60 minutit, nelja kuni viis päeva nädalas. Kasutades töötage välja sellisel tasemel, mis sunnib teid kõvasti hingama ja higistama.

Ab Wheel Pike

Haug on võimlemisjutuline käik, kus voldid oma keha poole võrra. Kasutades ab ratast, et teha haipi variatsioon, teete oma madalamat ja ülemist abs, kui põletad kaloreid. Selleks on teil vaja suured rattaid, millel on suu rihmad. Pärast enda kinnihoidmist ratta küljest asetage oma käed põrandale, laiendage lahti, tõstke oma puusad ja moodustades sirgjoonest oma õladest kuni oma kontsadeni. Hoidke selja, käed ja jalad sirged, rullige ratas sissepoole, tõstke oma puusi taha ja looge keha nurga all. Minge nii kaugele kui võimalik, keerake ratas tagasi ja korrake.

Lunge Twist

Kui sa lunge kergesti – sa töötad oma jalgu ja abs samaaegselt. Pange oma jalad kokku ja hoidke kõhupiirkonnas ravimipalli. Pärast parema jala asemel sammu edasi langetamist, langetage oma torso oma paremale. Seda tehes liigutage palli oma parema puusa väljapoole. Pöörake aeglaselt edasi, kui loojad välja astuma ja vasak jalg edasi astuma. Kui teie jalg puudutab põrandat, tehke veel üks kaldepuu ja pöörake vasakule, liigutades palli vasakule puusale. Asendaja edasi ja tagasi. Tunne kontraktsioon läbi kogu kõhupiirkonna.

Hanging Leg Käärid

Rippuvad jala käärid töötavad madalama abs poolt pullup baari. Kui õlglaiusest õlaga ripub, tõstke parem jalg nii kõrgele kui võimalik. Langetage see aeglaselt, kui samal ajal tõstke oma vasaku jala üles. Asendaja iga jalaga edasi ja tagasi. Lihtsa variandi tegemiseks tooge iga põlv õhu asemel oma sirgjoonele.

Pendliplaadid töötavad kogu kõhuga ja need on tehtud põrandast näole-allapoole. Pärast kõhule tulekut asetage oma käed õlgade laiusele ja jalad koos teie taga. Pöörake aeg-ajalt ennast üles, sirutuge käed ja pingutage oma südamik otse tagasi. Hoides seda asendit, tõstke parem jalg ja liiguta jalg paremal serval nii kaugele kui võimalik, ilma et varbad puutuksid põranda külge. Liiguta jalg tagasi alguspunkti, asetage oma varbad põrandale ja korrake oma vasaku jalaga. Alternatiiv liikuge edasi-tagasi pidevalt.

Pendelplank