Harjutused mao suuruse vähendamiseks

Ülevaade

Kui teil on kõhu liigne rasv, peate tegema rohkem kui lihtsalt oma abs. Harjutused loovad paremini määratluse, kuid nad ei tee palju mao suuruse vähendamiseks. Keskenduge oma tähelepanu ka lihaste ülesehitamisele ja südamele lisaks ab-harjutustele. Ehitades lihaseid, tõstetate oma puhkeaju ainevahetuse kiirust ja põletate liiga palju kaloreid puhkes. Mõne harjutusega teete samal ajal korraga mitu lihaseid, sealhulgas abs.

Running

Running on vaba ja efektiivne kardiovaskulaarne harjutus, mida saate oma naabruskonnas teha. Pärast viie minuti pikkust soojendamist, käitage nii kiiresti kui võimalik 20 sekundit, seejärel laske kohe 40 sekundit kergelt käia. Asendaja edasi ja tagasi kogu treeningu ajaks ja lõpetage kerge 5-minutilise jahtumisega. Seda nimetatakse intervalltreeninguks ja see võib suurendada teie kalorite põlemisvõimsust.

Elliptiline koolitus

Elliptilised masinad omavad ühilduvate jalgade pedaalidega teisaldatavaid käepidemeid. Selle masina kasutamiseks astuge pedaalidele, haarake poldid ja liigutage neid edasi-tagasi libisemisprotsessis. Seda tüüpi kardiobi põleb kaloreid käte, jalgade, selja ja rindkere töötamisel. Samuti peate oma abs’i kinni hoidma, et see jääks püsti ja stabiilseks, tõustes ja tõmmates.

Mägironijad

Mägironijad töötavad teie abs ja jalgadega, ja neid tuntakse ka väikeste jooksudega. Need viiakse teie kätega põrandale ja jalgadele oma keha alla jagatud asendisse. Liigutage oma jalgu kiiresti edasi-tagasi liikuva liikumisega. Seda tehes hoidke oma puusi nii madalal kui võimalik ja vaata otse alla põrandale teie ees. Tegevuste jaoks tehke seda libedal põrandal, kus jalad on rätikul. Lükake oma jalgu edasi ja tagasi, selle asemel et neid üles tõsta.

Burpees

Burbiid on vanakooli kehaehituse harjutused, mis töötavad teie jalgade, rindade, õlgade, tricepside ja abside ajal põletades kaloreid. Need viiakse koos jalgadega seisvas asendis. Langetage aeglaselt põlvede painutamine, asetage oma käed põrandale ja lööge oma jalad keha taha. Kui teie varbad maha puutuvad, hoidke oma abs tihedalt ja vajutage push-up. Hüppa kiiresti jalad edasi, hüpata õhku ja sirutades oma käed pea peal. Niipea kui maandud, korrake kohe.

Kallista indekseerib tööd oma abs, õlad, rind ja jalad kõik samal ajal ja need viiakse läbi näo-allapoole. Alustage oma kätes ja põlvedes ja tõstke põlved üles, nii et jalad ja käed on ainus kontakt põrandaga. Kiiresti käies ennast edasi kätes ja jalgades, kuni jõuate ruumi teisele küljele. Säilitage samasse kehaasendisse, kõndige ennast tagasi, kus alustasite. Variatsioonide korral kandke kallale üles kallak või mägi.

Kullake indekseerib