Golfivarras lahusti asendajad

Ülevaade

Traditsiooniline golfiklubi käepideme asendamise meetod nõuab lenduvat lahustit. Seda vedelikku rakendatakse golfihülsi sisemusse ja üle kinnituslindi, mis seob klambri võlli haaret. Lahusti ajutiselt deaktiveerib haardekaabli haardumist, et anda teile aega haarde paigaldamiseks võllile. Kuigi on olemas spetsiaalne golfivarre lahusti, võib kasutada ka teisi materjale, millest mõned on teie ja keskkonna jaoks ohutumad.

Muud lenduvad vedelikud

Kui asendate golfivarre tavapärase hõõrdkattega lindiga, mis deaktiveerib koos lahustiga, siis töötab ka palju teisi lenduvaid vedelikke. Mineraaliternid, denatureeritud alkohol, atsetoon, küünelakkide eemaldaja või sütt sisaldav kergem vedel vedelik, tagavad piisava käepideme lukustuse, et uusi käepidemeid paigaldada. Samuti aurustuvad nad suhteliselt kiiresti, et võimaldada haardekaabli lipsil kinnitada suhteliselt lühikese aja jooksul, sageli vähem kui tund. Lenduvate ja kergestisüttivate lahustite kasutamisel töötage hästiventileeritavas kohas, eemal lahtisest leegist. See aitab vältida sissehingamise ja tulekahju ohtu. Lenduvate lahustite puudutamise vähendamiseks kandke lahustipüsivaid kummikindaid.

Vesi

Suurenenud huvi keskkonnasõbralike seadmete kasutamisega golfis on vee deaktiveeritud käepideme kasutamine. Kui asendate oma käepidemeid, asetage see lindile ka uue, ökoloogiliselt tugevama käepidemega lindile. Lenduva ja potentsiaalselt kahjuliku lahusti asemel lülitage lint vett välja. Pärast vee aurustumist ühendavad klubid lindiga, tagades oma klubide jaoks turvalise haarde. Klubide kasutamiseks valmisoleku aeg on üldiselt pikem kui lahustitel põhinevate rajatiste puhul.

Suruõhk

Vedelike kokkuhoidmiseks kasutage käepideme paigaldamiseks suruõhku. Kui klubi võllile on rakendatud käepideme lint, sisestage spetsiaalne rõhuvargus, mis on saadaval enamikes golfivarustuse ettevõtetes, mis kinnitatakse vooliku abil õhurõhkpaaki. Otsa sobib golfi käepide tagaosa väikese auku. Survet rakendades paisub käepide veidi. See laiendus võimaldab teil suruda haarde võllile ja käepideme lindile. Kui haarduvus on õiges asendis, vabastage rõhk. Käepide jõuab tagasi oma esialgse suuruse juurde ja jääb haarde lindile. Selle meetodiga ei ole oodata vee või teiste vedelike aurustumist. Klubi on valmis kohe kasutama. Selle meetodiga saab kergesti eemaldada ka käepidemeid.