Epsomi soola tervislik kasutamine

Leotage kaldusid

Magneesiumsulfaatheptahüdraat, veelgi enam tuntud kui Epsomi sool, on vees lahustuv, mõru maitsetuval valge või värvitu ühend, mida saab laialdaselt osta toidupoedes ja apteekides. Mõlemad magneesium- ja sulfaadid, Epsomi soola põhikomponendid, täidavad olulisi funktsioone kehas. Magneesium tagab õige lihaste, närvide ja ensüümide funktsioone, aitab rakke korralikult kaltsiumi kasutamisel, vähendab põletikku, vähendab valu ja mängib rolli südamehaiguste ja insuldide ennetamisel. Keha kasutab sulfaate, et stimuleerida pankrease, loputada toksiine ja moodustada ajukoe, ühiste valkude ja mutsiini valke. Kasutage Epsomi soola kui koduseid abinõusid erinevate tervise ja heaolu vajaduste jaoks.

Pehmendav nahk

Köha süvendamine või liigne ületamine põhjustab koe, mis ühendab kahte või enamat luu liigeselt, pinget. Sprained võivad olla kerged, mõõdukad või rasked ning põhjustavad üldiselt valu, paistetust, verevalumit ja vigastatud liigese kasutamist. Kasutage Epsom’i soola osana oma valu ravist. Kuna sulfaadid soodustavad ühiste proteiinide moodustumist ja magneesium vähendab põletikku, võib Epsomi soolaga segatuna kahjustatud sideme leotamine soojas vees, võib anda kohese ja pikaajalise kergenduse. Epsomi soolade nõukogu soovitab optimaalseteks eelisteks lisada 2 tassi Epsomi soola galloni kohta.

Lihtne üldine lihasvalu

Eemaldage surnud rakud ja suurendage ringlust pehmema naha jaoks. Sega kaks tassi Epsom soola koos ühe neljandiku tassi vaseliini ja mõne tilga lavendliõli. Kasutage segu, et õrnalt pühkida kuivad nahaplaadid kehale. Teie näo jaoks segage poole Epsom soola teelusikatäis sünteetiliste pooride puhastamiseks mõeldud puhastuskreemiga. Kasutage oma sõrme näonaha massaažiks. Loputage jaheda veega ja kuivatage.

Eemalda splinters

Lisage 2 tassi Epsomi soola sooja veevanni, et leevendada üldist lihasvalu ja tuhmuda verevalumid. Loputage 12 minutit Epsomi soolavee vesilahusesse. Pärast loputamist loputage dušši või puhastage vannivett. Epsomi soola magneesium toimib lihaste lõõgastajana ja sulfaadid loputatakse välja kahjulikud toksiinid.

Väljalaskmine

Eraldiste eemaldamiseks ja naha paranemiseks kasutage Epsomi soola. Epsomi soolade nõukogu sõnul vabastab Epsom soola küpsetamine naha hõõrdumist välja. Sageli on 15-minutilise leotamise tulemus, et puit paisub piisavalt, et splinter hakkab ise välja minema. Isegi kui loputamise ajal leotamise ajal ei tule välja, kahandab Epsomi sool kahjustatud piirkonda, et pintsettide lõikamine oleks vähem valulik.

Pange oma jalad puhata ja lõõgastuda pärast pikka päeva Epsom soolaga jalgade leotamiseks. Lahustage üks tass Epsomi soola suurest sooja veekogu sisse. Kalluta jalad täielikult nii kaua, kuni tunnete end õigesti. Epsomi sool on võimeline valu leevendama samadel põhjustel, et see võib leevendada üldist lihasvalu. Ühendi lihaste lõõgastav ja toksiline leevendav omadus tõmbab valulikkust ja rahustab väsinud, jõhkunud jalgu.

Epsomi soolade nõukogu sõnul on Epsomi sool toidu- ja ravimiameti poolt heaks kiidetud lahtisti. Sulatatud lahtiste ainete valmistamiseks järgige kasti juhiseid. Epsomi soola lahustina kasutamisel vabaneb kõhukinnisus 30 minutit kuni 6 tundi pärast allaneelamist. Enne Epsomi soola kasutamist kõhukinnisuse või käärsoole puhastamiseks konsulteerige arsti poole.

Laxative