Eleotini tee kõrvaltoimed

Veresuhkru kontroll

Eleotoin on kõik looduslik taimne toode, mis on välja töötatud I ja II tüüpi diabeediga patsientide raviks, kontrollides veres glükoosi taset. Originaalselt avastati ja arendati juurte, lillede, varte, puuviljade ja lehtede kombinatsiooni Calberdi Ülikooli Julia McFarlane’i diabeediuuringute keskuse teadlastel Kanadas Albertis. Tänapäeval on Eleotini avastusest valmistatud tee turustatud tervikliku, ohutu ja loodusliku asendusravimina glükoosi reguleerivate ravimite jaoks, samuti paljude muude tervislike hüvede jaoks. Palun pöörduge oma arsti poole, enne kui proovite taimseid ravimeid kodus.

Võimalikud negatiivsed kõrvaltoimed

Pärast Eleotini tee mõju esmakordset avastamist uurisid Eastwood Bio-Medical Research Inc. teadlased taimseid preparaate, et taastada esialgseid tulemusi. Nende uuringud näitasid, et Eleotini tee aitab regenereerida insuliini retseptoreid, mis asuvad teie maksa ja lihaste rakkudes. Kokkuvõttes teatasid nad, et tee aitab organismil sõltumatult reguleerida vere glükoosisisaldust, tekitades tavalise glükoosi ainevahetuse.

Muud positiivsed eelised

Tõenäoliselt on Eleotini regulaarne kasutamine väga vähe negatiivseid kõrvaltoimeid. Mõned kasutajad on teatanud ajutistest kõhulahtisuse ja kõhulahtisuse probleemidest. Eleotini tootjad ütlevad, et see on tingitud tundlikkusest erinevate koostisosade suurele kiu sisaldusele. Inimesed, kes ei ole harjunud ravimtaimede võtmist, mõnikord võivad kogeda seda, mida nimetatakse “võõrutusnähtuseks”. Sümptomiteks on pehmed peavalud ja peapööritus. Tootjad soovitavad ööpäevast annust vähendada, kuni keha reguleerib ja kõrvaltoimed on kadunud.

Mure ja ettevaatusabinõud

Lisaks vere glükoosisisalduse reguleerimisele on Eleotini teejoojendajatest teatatud mõningad ootamatud positiivsed kõrvaltoimed. Näiteks on teatatud rahulikust unest, energiast, naha paremast seisundist, harvemast urineerimisest, seksuaalenergia suurenemisest ja tervisliku seisundi paranemisest üldiselt.

Eleotini loetakse 100% -liselt looduslikuks aineks ja see ei tohiks teiste toiduainetega kokku puutuda. Ent alkoholi tarbimine Eleotini võtmise ajal vähendab koostisosade efektiivsust ja seetõttu ei ole see soovitatav. Kui te võtate glükoosiga seotud probleemide ajal insuliini või muid ravimeid, peate enne Eleotini tee kasutamist oma veresuhkru reguleerimise vahendina nõu oma arstiga.