10 päeva jooksul kämpingutega seotud toidu ideed

Ülevaade

Laagris olevate toitude valmistamisel ei ole teil kõiki mugavusi tavapärasel köögis. Ainuüksi ainus toiduvalmistamise viis on tuletõkkepliit koos grillrauda või võib-olla kaasaskantav propaanivann. Kui olete 10-päevase telkimisreisiga külastajad, peab toit olema lihtne, kuna külmkapp on kättesaamatu ja jääkotid varakult välja sulavad. Mõne baasplaneeringuga ei ole kümnepäevasele telkimisreisile menüü loomine liiga keeruline.

Varustus

Kui teie pika ekskursiooni ajal on külmutusseadmete olemasolu, võib mõnda päeva kasutada mõnda järgmistest toitudest. Kui ei, siis tuleb kiirelt riknevat toitu, mida tuleb jahutada, tuleb süüa reisi alguses. Kui kavatsete viia piima või lihatooteid, investeerige kvaliteetseid jahutid ja jääpakenditesse, mis hoiavad toitu söögiks vähemalt paar päeva. Pärast seda peate pöörduma vaakumi suletud või mittekaotamatute esemete poole teie reisi lõpuni.

Hommikusöök

Hommikusöök 10 päeva, kui telkimine pole liiga raske. Mõned kõige lihtsamad hommikusöögitarbed telkimisvõimaluste ajal on munad, peekonid ja räpustuspruunid. Kartul kergesti kestab 10 päeva ja ka vaakum-pitseeritud peekon peaks kesta ka enamikul juhtudel. Kõik on kergesti küpsetatud lõkkele või kaasaskantava propaanivannile asuvasse vihmaveekogu. Hea hommikusöögi idee on tass, mida nimetatakse “laevahukaks”, kus küpsetatud munad, räpsakaspruunid ja vorstiühendused on kõik keedetud ühes pannis. Piserdage mõnda hakitud juustu Cheddari jaoks maitsvat lihtsat hommikusööki. Samuti on kerge tuua külma teravilja, muhvide ja kuivatatud pannkooke segu, mis vajab segamist vaid vett.

Lõunasöök / õhtusöök

Postikpaketid on leibrite seas levinud. Zip-pakend on alumiiniumfooliumist pakitud koostisosade kogum ja asetatakse tulekahju. Lihtsad koostisained on kuumad kookid, konserveeritud kartul, kiirrisus ja konserveeritud köögiviljad. Iga partei liige saab kohandada oma paki süüa õhtusöögi ajal. Mida rohkem konservit toidate, seda rohkem võimalusi on reisi jaoks. Samuti on lihtne küpsetada liha tulekahju korral, kuid reisi ajal võib neid vajadusel keeta, kui toit on veel jahutatud. Vältida võib küpsetamist ja röstitud küpsetamist ning kabbobide valmistamiseks võib lisada köögivilju.

Magustoit

Sa ei saa minna matkata, ilma et s’mores saaks reisil mingil hetkel. S’mores koosneb röstitud marssmaamitest, mis asetsevad Graham’i krakitud poolte vahel, millele on lisatud šokolaadi ruut. Teine magustoit, mis on sarnane zip-pakenditele, on banaanipaat. Pakendatud alumiiniumfooliumiga ja asetatakse tulekahju, saate lisada sulatatud raviks banaane, šokolaadikooki, vaartust, kirsse ja mitmesuguseid pähkleid. Teine maitsev magustoit on pehme pirukas, mis täidetakse kahe leiba täidisega, mis on röstitud pealetungi tules.

Laagripaika on mõned parimad toidud, mida te ei pea hoidma jahtuma või süüa. Nuts, granola, šokolaad, kuivatatud puuviljad ja jerky-tüüpi liha on kergesti pakendatud ja ei paku teile liiga palju kaalu. Tõmblukuga pealmine plastikkott on kõik, mida vajate, et hoida neid suurepäraseid valguallikaid, mis pakuvad looduses palju liikuvat energiat.

Non-Cooki trailide toit